GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Plates 8369402

nr 836 9402

PLATES

4+ 3, China, 18th/19th century, minor damages.

4+ 3, Kina, 1700-/1800-tal

Condition: mindre skador

1000

SEK 300

Monday July 15 2013
at 19:25:06

15/7 17:05:29 1      Vinnande bud